Mehmetçik Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Genel
Yetkili Ahmet Bey
Telefon

0542 733 84 22

0542 733 84 22

Adres Hasan Polatkan Caddesi, No: 56
Email mehmetciksehirlerarasinakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat hizmetimizle, profesyonel ekiplerce eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınıza özgün ambalajlamalar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yıllardır bu sektörde olan Mehmetçik Nakliyat, tecrübesi ile güvenle sizlerin nakliyatlarınızı yapmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizde bizlere ulaşarak fiyat alabilir ve uygun tarih saat vererek nakliyat işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sizlerin evinize geldiğimizde eşyalarınızı gözden geçirerek gerekli ambalajlama ekipmanları ile ambalajınızı yapmaktayız.  Sizlerin bütçesini sarsmadan uygun fiyat vererek nakliyat hizmeti vermekteyiz.  Eşyalarınızı inceleyen profesyonel ekiplerimiz gerekli ambalajlamaları yaparak eşyalarınızın güvenliğini sağlamakta, sonrasında sırayla eşyalarınızı nakliye aracımıza dikkatle yüklüyoruz. Tüm evinizde ki eşyaları tamamen nakliye aracımıza yükledikten sonra yeni yuvanıza doğru yola çıkıyoruz. Nakliyat aracımızdaki eşyalarınızı yeni evinize istediğiniz şekilde bırakarak nakliyat hizmetimizi sonlandırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimizde hızlıca eşyalarınızın nakliyat işlemlerinizi sağlıyoruz. Asansörlü nakliyat işlerinde eşyalarınız hem hasar görmüyor hem de hızla nakliye işlemleriniz sağlanıyor. Asansörlü Nakliyat hizmetimizde sizleri yeni yuvanıza hem daha güvenli hem de daha hızlı şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Asansörlü nakliyat evlerinizin pencere ve balkonlarından sağlanmaktadır. Ön cephede büyük pencereniz bulunmaktaysa veya büyük balkonunuz bulunmaktaysa bu hizmetti sizlere sunabiliyoruz.

Asansörlü nakliyat işlemlerinizde profesyonel ekiplerimizi gruplara ayırarak bir grup asansörü kurarken diğer grup eşyalarınızı gözlemler ve gerekli ambalajlamalar yapmaya başlamaktadır. Asansör tamamen kurulduktan sonra test edilerek nakliyat işlemlerinize güvenle başlatılır. Diğer grubumuz eşyaların paketlemesi tamamlandığında asansör ile kurulu olan pencere veya balkonunuza konumlandırır. Nakliye aracının yanında bulunan profesyonel arkadaşlarımız asansör liftinden eşyalarınızı alarak dikkatlice nakliye aracına yükler. Son olarak asansör toplanarak nakliye aracımız sizleri yeni yuvanıza götürür, eşyalarınızı yeni evinize yerleştirerek bu hizmetimizi sonlandırırız.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde firmamızın profesyonel ekiplerce nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şehir değiştirmeye karar verdiğinizde ve bulduğunuz şehirde yeni bir ev bulduğunuzda şehirler arası nakliyat hizmeti için Mehmetçik Nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizler için eşyalarınızı en güvenli şekilde kilometrelerce yolu gitmesi için özenle nakliyatınızı yapmaktayız.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde sizlerin isteği doğrultusunda eşyalarınızı sigortalayabiliyoruz. Sigorta fiyatı olarak cüzdanınızı sarsmamaya dikkat etmekteyiz. Sigortalı nakliyat için profesyonel ekiplerimiz eşyalarınızı gözden geçirerek değer biçer ve buna göre sigorta sözleşmesi sağlanır. Taşıma esnasında oluşan herhangi bir eşyanızın zarar görmesi durumunda sigorta tarafından eşyalarınızın maddi hasarı karşılanır. Böylece oluşan herhangi bir durumda sizlerin cebinizden ücret çıkmaz. Hizmetimiz nakliyat esnasında çokça tercih edilen bir hizmettir detaylı bilgilendirme için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Firmamız Mehmetçik Nakliyat sigortalı nakliyat ile de sizlere hizmet vermektedir. Diğer nakliyat firmalarının sigortalama işlemi için sizden yüksek meblağlar istediğinin farkındayız. Bizler sizler için daha cüzi fiyatlar vererek eşyalarınızı taşıma işlemlerinizi sağlamaktayız. Nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın ağırlığı ve boyutunun önemsiz olarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Profesyonel ekiplerimizce yapılan bu hizmetle alakalı daha fazla bilgi almak istiyorsanız, nakliyat işlemlerinizi sağlamak isterseniz bizlere ulaşabilir fiyat alabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Mehmetçik Şehirler Arası Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Mehmetçik Şehirler Arası Nakliyat   19-04-2021

Mehmetçik şehirlerarası nakliyat firmasından ve verdiği hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Profesyonel çalışma ekibi eşyalarımı özen göstererek sorunsuz bir şekilde taşıdı.Çoğu firma eşyaları taşırken özen göstermeden taşıyor. Taşımacılık işi her firmanın işi değildir.Mehmetçik şehirlerarası nakliyat bu alanda başarılı ve yıllardır hizmet veren firma olduğu için bu firmayı herkese tavsiye ediyorum.


Mehmetçik Şehirler Arası Nakliyat   19-04-2021

Mehmetçik nakliyat firması ile eşya taşıma hizmeti aldım ve çok memnun kaldım.Güleryüzlü çalışma ekibi ve son teknoloji asansör hizmeti vererek 14.kattaki eşyalarımı sorunsuz ve zarar gelmeden taşıttım. Hem fiyat konusunda hemde profesyonellik konusunda en iyi hizmeti veren nakliyat firması benim gözümde bu firma. Hepinize mehmetçik şehirlerarası nakliyatı tavsiye ediyorum.


Mehmetçik Şehirler Arası Nakliyat   19-04-2021

Mehmetçik şehirlerarası nakliyat firmasından nakliyat hizmeti alarak eşyalarımı taşıtma kararı aldım.Başka bir şehire taşınacağım için mehmetçik şehirlerarası nakliyat firmasını tercih ederek eşyalarımı taşıttım.Ekonomik ve kaliteli hizmet veren bu firma beni çok memnun etti.Pandemi döneminde bana en iyi hizmeti sağladıkları için çok mutluyum ve hepinize tavsiye ediyorum.